0533 433 43 26 0242 349 40 40 (Sabah 09:00 - 16:00 Arası) info@mustafaemmiler.com

Doç. Dr. Mustafa Emmiler ve Ahmet Balcı’dan ikinci gurur

Mart ayı başında düzenlenen bir organizasyonla, 1981 organ bağışıyla Guinness Dünya Rekorları Kitabı’na girerek dünya çapında başarı sağlayan Antalya İl Sağlık Müdürlüğü’ne bir gurur da çalışanlardan geldi. Doç. Dr. Mustafa Emmiler Antalya’da Yılın Doktoru unvanını alırken, Sağlık Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Görevlisi Ahmet Balcı da Sağlık Bakanlığı’nın ilk kez düzenlediği kısa film yarışmasında Jüri Özel Ödülü’nün sahibi oldu.

ANTALYA’YI İKİ İSİM TEMSİL ETTİ

Sağlık Bakanlığı’nın 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Ankara Leyla Gencer Sahnesi’nde düzenlediği ödül törenine bu yıl Antalya’dan iki isim katıldı. Yaptığı başarılı çalışmalarla yılın hekimi seçilen Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahi Servisi Eğitim Görevlisi Doç. Dr. Mustafa Emmiler ödülünü, 81 ilden gelen hekimlerle birlikte Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun elinden aldı.

İLK YARIŞMADA İLK BAŞARIMIZ

İl Sağlık Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Personeli Ahmet Balcı ise törende Antalya’yı temsil eden bir diğer isim oldu. Balcı, Sağlık Bakanlığı’nın ulusal çapta ilk kez düzenlediği ve “Sevgi En İyi İlaçtır” başlıklı kısa film, fotoğraf ve öykü yarışmasında kısa film dalında Jüri Özel Ödülü aldı. Yarışmaya “Takla bile atamadım” isimli 15 dakikalık filmi ile katılan Ahmet Balcı’nın Altın Steteskop plaketi ve cep telefonu ödülünü Bakan Müezzinoğlu takdim etti. Sahneye babası ile birlikte çıkan Kağan ile de yakından ilgilenen Dr. Müezzinoğlu, personelimizi tebrik etti.

Antalya Sağlık Müdürü Dr. Adem Bilgin de, Ahmet Balcı’yı bizzat kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Haber için : http://www.antalyasm.gov.tr/duyurudetay.aspx?id=729

Yorum yok

Yorum Gönder

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nu