0533 433 43 26 0242 349 40 40 (Sabah 09:00 - 16:00 Arası) info@mustafaemmiler.com

ANTALYA’DA YILIN DOKTORU !

 Antalya Valisi Ahmet Altıparmak “Yılın Doktoru” Seçilen Doç. Dr. Mustafa Emmiler’i kutladı.

Antalya’da “Yılın Doktoru” seçilen Doç. Dr. Mustafa Emmiler ve Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen Kısa Film Yarışması’nda “Jüri Özel Ödülü” verilen Ahmet Balcı’yı makamında kabul ederek tebrik etti.
Vali Dr. Ahmet Altıparmak, yaptığı başarılı çalışmalarla “Yılın Doktoru” seçilen Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahi Servisi Eğitim Görevlisi Doç. Dr. Mustafa Emmiler ile Sağlık Bakanlığı’nın ilk kez düzenlediği “Sevgi En İyi İlaçtır” konulu Kısa Film, Fotoğraf ve Öykü Yarışması’nda, kısa film dalında “Jüri Özel Ödülü” alan Ahmet Balcı’yı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
Ziyarette Vali Yardımcısı Mehmet Kurdoğlu, İl Sağlık Müdürü Adem Bilgin, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Taş, Halk Sağlığı Müdürü Murat Özdemir, Antalya Araştırma ve Eğitim Hastanesi Yöneticisi Prof Dr. Ramazan Çetinkaya da hazır bulundu.

Haber için: http://www.antalyahaber.com.tr/antalyada-yilin-doktoru–838h.htm

 

Yorum yok

Yorum Gönder

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nu