0533 433 43 26 0242 349 40 40 (Sabah 09:00 - 16:00 Arası) info@mustafaemmiler.com

Abi ile kardeşi ölümü pas geçti

Antalya’da Hacı Bayram Havadar’ın kalbe giden 6 damarı açıldı. Ziyarete gelen kardeşinin de 3 damarının tıkalı olduğu ortaya çıktı.

Antalya’da Hacı Bayram Havadar ile ağabeyi İsmet Havadar, geçirdikleri by-pass ameliyatları ile sağlıklarına kavuştu. Hacı Bayram Havadar, evinde otururken kalbinde sıkışma hissetti.

6 DAMARA BY-PASS YAPILDI
Tetkiklerde kalbe giden 6 damarında tıkanıklık ve kalp kapağında sorun belirlenen Havadar’ın, akciğerinde de ödem tespit edildi. Kalp ve Damar Cerrahı Doç. Dr. Mustafa Emmiler tarafından gerçekleştirilen ameliyat ile Havadar’ın kalbe giden 6 damarı açıldı, kalp kapakçığı değiştirildi. Ameliyatın ardından, kardeşini ziyarete gelen ağabeyi İsmet Havadar’ın da tetkikleri yapıldı ve onun da 3 damarında tıkanıklık ve ana damarında genişleme olduğu anlaşıldı. Ağabey Havadar da acil ameliyata alındı.

KONTROL ETTİRİN
Doç. Dr. Emmiler, iki kardeşin aynı günlerde büyük birer ameliyat geçirdiğini söyledi. Küçük kardeşin kendilerine neredeyse ölüm haliyle geldiğini anlatan Emmiler, “Havadar’ın ameliyatı açık kalp ameliyatı olmakla birlikte, birden fazla ameliyatın bir anda yapılması açısından riskliydi. Ameliyat olmaması durumunda her iki kardeş, çok yüksek hayati tehlikeyle yaşamlarına devam edebilirdi” dedi. Emmiler, “Ailenizde kalp hastası varsa mutlaka hastaneye başvurup kendinizi kontrol ettirin” uyarısında da bulundu.

Haber için: http://www.sabah.com.tr/akdeniz/2014/01/16/abi-ile-kardesi-olumu-pas-gecti

Yorum yok

Yorum Gönder

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nu